Teknoloji

Marvel’s Midnight Suns’ın yeni DLC’si yakında geliyor: Switch versiyonu iptal edildi!

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Firaxis Games, sıra tabanlı taktik oyunu Marvel’s Midnight Suns’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin 11 Mayıs’ta dijital olarak çıkacağını duyurdu. Aynı zamanda oyunun ek paketi Blood Storm da çıkacak. Blood Storm genişleme paketi içeriği, PS4 ve Xbox One konsollarında mevcut olacak.
 
Öte yandan oyunun Switch versiyonu da iptal edilmiş durumda ve artık çıkması planlanmıyor. Bu bağlamda bu versiyonun tamamen rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz.
 
11 Mayıs’ta yeni genişleme paketi geliyor
 
 
 
Marvel’s Midnight Suns’ın dördüncü genişleme paketi Blood Storm, 11 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One için çıkacak. Blood Storm paketi, oyunun son DLC’si olacak ve bundan sonra oyunculara herhangi bir genişletme paketi sunulmayacak. Bu eklenti paketi tüm platformlarda mevcut olacak.
 
Oyunun PS4 ve Xbox One sürümü, Blood Storm paketiyle birlikte daha önce yayınlanan tüm içeriği içerecek. Nihai kahraman temalı sıra tabanlı taktik oyunu Marvel’s Midnight Suns, şu anda Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için mevcut.
 
Marvel’s Midnight Suns – Blood Storm fragmanı
 
 

cayelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu