Haber

Bornova FK, TFF 3. Lig’e hazırlanıyor

Bölgesel Amatör Lig’i şampiyon tamamlayan ve önümüzdeki yıl TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Bornova FK, transfer çalışmalarına hız verdi.

Bornova FK bu dönem Bölgesel Amatör Lig’i kazanarak 27 yıl sonra Bornova’yı profesyonel liglerde temsil etme hakkını elde etti. TFF 3. Lig’e yükselen yeşil-siyahlılar, yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden başladı. Bornova FK Başkanı Hüseyin Ok, kulübün transfer politikası hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Gelişim odaklı bir kadro kuracaklarını ve geçen sezondan kalan 22 oyuncudan 11’ini tuttuklarını belirten Ok, “Yeni sezon öncesi transfer çalışmaları için düğmeye bastık. Elimizdeki önemli isimler var. tanıştık. Genç ve umut vadeden bir ekip kurmak için çalışıyoruz. Çalışmak istiyoruz” dedi.

“Kulübün yapısına uygun bir yol çizmek istiyoruz”

Bu süreçte kulüp yapısına uygun organizasyon şemasını çizeceklerini belirten Hüseyin Ok, “Amacımız sürdürülebilir bir misyona sahip kulüp yapısına uygun bir yol çizmek. yere basan ve geleceği planlayan bir yapı.”

Kadroda 11 oyuncu kaldı

Bornova FK önceki dönemden 11 oyuncuyla yeniden alındı. Yeşil-siyahlı takımda Sabahattin Destici, Arda Furkan Abbak, Kerem Hayta, Fırat İnal, Mete Şentürk, Berkay Eyolcu, Murat Aslan, Yakal Taylan, Erkan Gövercin, Eren Fansa ve Hümran Baysal kadroda kaldı. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu